Espumisan Easy 14 vrecúšok 14x0.8g

EAN: 4013054018514

Kód SÚKL: 0000004

-12%

Liek

Zloženie: 1 vrecúško obsahuje 125 mg simethiconu Pomocné látky: sorbitol, kys.jablečná, citrónová aróma, smotanové aróma Charakteristika: Granule s citrónovou príchuťou, pre zmiernenie príznakov nadmerného odchode črevných Celý popis produktu

-12%

3,41 € (ušetříte 0,42 €)

2,99 €

2,46 € bez DPH

skladom

Pri nákupe nad 100 € DOPRAVA ZADARMO

Popis produktu
Popis

Zloženie: 1 vrecúško obsahuje 125 mg simethiconu

Pomocné látky: sorbitol, kys.jablečná, citrónová aróma, smotanové aróma

Charakteristika: Granule s citrónovou príchuťou, pre zmiernenie príznakov nadmerného odchode črevných plynov as tým spojených ťažkostí. Espumisan Easy - novinka na trhu, ktorá slúži na odstránenie nadmerného odchodu črevných plynov a k zníženiu napätia v bruchu, plynatosti, tlaku v nadbrušku, škvŕkanie v žalúdku a pod.

ÚČINNOSŤ:
Espumisan Easy sa vďaka granulovanej forme rýchlo rozpúšťa už v ústach a účinná látka simethicon sa tak rýchlo dostáva do zažívacieho traktu, kde pôsobí. Nemusí sa zapíjať vodou, pre použitie stačí len obsah vrecka vysypať priamo na jazyk a prehltnúť.

  • odstraňuje nadmerný odchod črevných plynov
  • znižuje pocit napätia v bruchu, plynatosť a tlak v nadbrušku
  • odstraňuje škvŕkanie v žalúdku a črevách
Espumisan Easy môžu užívať aj tehotné a dojčiace mamičky, vhodné aj pre diabetikov, môžu užívať aj deti od 6 rokov.

Dávkovanie:
Dospelí a mladiství nad 14 rokov užívajú obsah jedného vrecka pred alebo po jedle. Ak je to nutné, je možné obsah vrecúška užiť aj na noc. Dávka môže byť zvýšená na dva sáčky, ak je to nutné.
Denná dávka by nemala prekročiť 8 sáčkov - čo zodpovedá 1000mg simethiconu!
Deti od 6 rokov užívajú obsah jedného vrecka pred alebo po jedle. Ak je to nutné, je možné užiť obsah jedného vrecka pred spaním.
U detí by denná dávka nemala prekročiť 3sáčky - 375mg simethiconu.

Granule sa nasypú priamo na jazyk a prehltnúť. Možno ich zapiť trochou vody. Užívajte Espumisan do odznenia príznakov, nie však dlhšie ako 30 dní!

Uchovávajte mimo dosahu detí!

Obdobné produkty

Humer Sinusitis veľmi ucp.nos nádcha 15ml Nosn.sprej

Humer Sinusitis veľmi ucp.nos nádcha 15ml Nosn.sprej

Liek
8,21 €

skladom

Hypertonický roztok glycerolu s vysokým obsahom tanínov - výťažkov z čajovníka čínskeho, brusnice čučoriedky, bazy čiernej s antivírusovým a antibakteriálnym účinkom.

Akce
Novinka
-58%
Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Liek
3,6 €
1,48 €

skladom

Liek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje účinnú látku ibuprofén, ktorá patrí do skupiny tzv. Nesteroidných protizápalových liečiv. Zabraňuje tvorbe tkanivových látok, tzv. Prostaglandínov, ktoré sú zodpovedné za vznik bolesti a zápalu a uvoľňujú sa v mieste poškodenia tkaniva.

Potravinový doplnok
5,6 €

skladom

Akce

Liek
5,64 €

skladom

Potravinový doplnok
6,13 €

skladom

Megafyt, Bylinková lekáreň, Zázvor, 20x1.5g

Megafyt, Bylinková lekáreň, Zázvor, 20x1.5g

Potravinový doplnok
1,4 €

skladom

Zázvor v nálevových vreckách na prípravu čerstvého bylinného čaju.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz