Bisacodyl-K drg.105x5mg

EAN: 3838989503260

Kód SÚKL: 0096620

Liek

BISACODYL-K má vplyv na pohyblivosť hrubého čreva a konečníka, kedy podporuje vylučovanie stolice a plynov bez bolesti. Užíva sa pri akútnej zápche, na prípravu pacienta na operáciu, na vyprázdnenie čriev pred vyšetrovaním hrubého Celý popis produktu

8,44 €

7,66 € bez DPH

skladom

Pri nákupe nad 100 € DOPRAVA ZADARMO

Popis produktu
Popis

BISACODYL-K má vplyv na pohyblivosť hrubého čreva a konečníka, kedy podporuje vylučovanie stolice a plynov bez bolesti. Užíva sa pri akútnej zápche, na prípravu pacienta na operáciu, na vyprázdnenie čriev pred vyšetrovaním hrubého čreva a v čase, keď trvajú ťažkosti pri zápche.

Dávkovanie

Dospelí a deti staršie ako 12 rokov užívajú 1-2 tablety.

Deti 6-12 rokov užívajú 1 tabletu.
Tablety sa užívajú večer, prehĺtajú sa celé a zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny.

zloženie

Aktívna látka v 1 tablete je Bisakodyl 5 mg.
Pomocné látky sú monohydrát laktózy, kukuričný škrob, želatína, mastenec, metakrylát, kopolymér typu A, metakrylát, kopolymér typu B, arabská guma, triacetín, sacharóza, voskové leštidlo, tartrazín, ponceau 4R.

Kontraindikácie

Liek sa nesmie užívať v prvých troch mesiacoch tehotenstva, v období dojčenia a nesmie sa podávať deťom mladším ako 6 rokov.
Kompletné informácie sú uvedené v príbalovom letáku.

Obdobné produkty

Ambrobene sol.40ml 7.5mg / ml

Ambrobene sol.40ml 7.5mg / ml

Liek
2,36 €

skladom

Ambroxol, liečivo Ambrobene, patrí do skupiny expektorancií a mukolytík. Svojím pôsobením uľahčuje vykašliavanie a zmierňuje kašeľ.

Akce
-4%
Robitussin Antitussi.suchý kaš.por.sir.100ml / 150ml

Robitussin Antitussi.suchý kaš.por.sir.100ml / 150ml

Liek
4,64 €
4,45 €

skladom

Robitussin Antitussicum je liek proti kašľu, ktorý zmierňuje a tlmí suchý, neustupujúci kašeľ.

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRE DETI 200+100ml NAVYŠE

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRE DETI 200+100ml NAVYŠE

Potravinový doplnok
7,08 €

skladom

STOPKAŠEL® sirup PRE DETI bol vyvinutý špeciálne pre potreby detského organizmu, má výbornú chuť a je vhodný pre deti od 1 roka.

Sirup skorocelový, Galmed s vitamínom C, 325g

Sirup skorocelový, Galmed s vitamínom C, 325g

Potravinový doplnok
2,17 €

skladom

Bylinný sirup.

Vincentka Sirup s skorocelom a materinou dúškou 200ml

Vincentka Sirup s skorocelom a materinou dúškou 200ml

Potravinový doplnok
2,36 €

skladom

Vincentka sirup je prípravok s obsahom rastlinných extraktov z skorocelu a materinej dúšky v kombinácii s prírodnou liečivou minerálnou vodou Vincentka.

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss kašeľ průduš180g+vit.C

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss kašeľ průduš180g+vit.C

5,73 €

skladom

Tento prírodný, silný rozpustný nápoj obsahuje 20 bylinných extraktov, oi. Skorocel, tymián, pľúcnik lekársky a harmanček, ktoré účinne pomáhajú pri kašli a zahlienení. Upokojujú kašeľ a chrapot, uľavujú od škrabanie v krku a hltanu a uľahčujú vykašliavanie. Nápoj je vyrobený podľa švajčiarskej receptúry a je obohatený o vitamín C. Vďaka prírodnému zloženiu nezaťažuje obličky, pečeň, srdce ani iné orgány.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz