Acc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg

EAN: 4030855492633

Kód SÚKL: 0162245

-15%

Liek

Acc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg Liečivo acetylcysteín rozpúšťa všetky zložky, ktoré spôsobujú väzkosť hlienu. Tým podporuje vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tak podporuje obrann Celý popis produktu

-15%

2,67 € (ušetříte 0,39 €)

2,28 €

2,09 € bez DPH

skladom

Pri nákupe nad 100 € DOPRAVA ZADARMO

Popis produktu
Popis

Acc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg

Liečivo acetylcysteín rozpúšťa všetky zložky, ktoré spôsobujú väzkosť hlienu. Tým podporuje vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tak podporuje obranné mechanizmy organizmu.
Liek sa užíva na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu.

Bez súhlasu lekára môže byť liek užívať dospelí alebo podávať deťom od 6 rokov pri ochoreniach dýchacích ciest ako sú akútny zápal priedušiek, hrtana, priedušnice, chrípka a dráždivý kašeľ pri prechladnutí.

Na odporúčanie lekára, ktorý určí dávkovanie a dĺžku liečby, sa užíva pri chronických zápaloch priedušiek, hrtana, priedušnice, prieduškovej astme, bronchiolitída (zápal priedušničiek), cystickej fibrózy (cystická fibróza, vrodená porucha skvapalňovania hlienov), rozdutia pľúc, bronchiektázií (rozšírenie priedušiek), predoperačných a pooperačných stavoch spojených s väčšou tvorbou väzkého hlienu v dýchacích cestách a pri liečbe zápalu hrtana, akútnej a chronickej sinusitídy (zápal prínosových dutín) a otitis media (zápal stredného ucha) s výpotkom.
.
Dávkovanie a spôsob použitia

Prípravok je vhodný pre dospelých a deti staršie ako 2 roky, ale deťom do 3 rokov by mal byť podávaný iba na odporúčanie lekára.
  • Ak lekár neurčí inak, užíva sa ACC 100 NEO zvyčajne v nasledujúcich dávkach:
  • Dospelí a mládež od 14 rokov: 2-3krát denne 2 šumivé tablety.
  • Deti medzi 6-14 rokmi 2krát 2 šumivé tablety alebo 3-krát denne 1 šumivú tabletu.
  • Deti medzi 2-5 rokmi 2-3krát denne 1 šumivú tabletu.
  • Šumivé tablety sa užívajú po jedle, rozpustené vo vode.
Upozornenie
Ak sa príznaky ochorenia nezlepšia do 5 dní, alebo sa naopak zhoršujú, alebo sa prejavia nežiaduce účinky, poraďte sa o ďalšom užívaní lieku s lekárom.
Bez súhlasu lekára neužívajte liek dlhšie ako 14 dní.

Zloženie
Acetylcysteinum 100mg v 1 šumivej tablete.

Obdobné produkty

Akce
-11%
Celaskon Limetka tbl.mnd.30

Celaskon Limetka tbl.mnd.30

Potravinový doplnok
2,4 €
2,13 €

skladom

Žuvacie tablety s vitamínom C.

Panthenose nosová masť s bisabololom 7.5ml Dr.Müller

Panthenose nosová masť s bisabololom 7.5ml Dr.Müller

3,06 €

skladom

Panthenose nosová masť s bisabololom je prípravok, ktorý pomáha pri liečbe nádchy.

Coryzalia drg.40

Coryzalia drg.40

Liek
4,57 €

skladom

Homeopatický prípravok

Akce
Paralen Extra proti bolesti por.tbl.flm.12

Paralen Extra proti bolesti por.tbl.flm.12

Liek
1,43 €

skladom

Tablety proti bolesti, znižujú zvýšenú telesnú teplotu. Zmierňujú únavu, podporujú dýchanie.

Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

Liek
5,69 €

skladom

Liek Vicks SymptoMed classic s citrónovou príchuťou uľavuje od príznakov chrípky a prechladnutia - tlmí bolesť, znižuje horúčku a uvoľňuje upchatý nos. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 16 rokov.

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss prechladnutie nádcha 180g vit.C

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss prechladnutie nádcha 180g vit.C

5,73 €

skladom

HerbalMed Hot drink je jediný nápoj svojho druhu na slovenskom trhu, ktorý účinne pomáha pri prechladnutí a nádche. Zároveň napomáha znižovať chrapot a škrabanie v hrdle. Je to prírodné, silný, rozpustný nápoj, ktorý obsahuje 20 bylinných extraktov. Je vyrobený podľa švajčiarskej receptúry a obohatený o vitamín C. Tento doplnok stravy je vďaka svojmu prírodnému zloženiu tak šetrný, že ho môžu užívať aj tehotné a dojčiace ženy.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz