Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

EAN: 8592387018140

Kód SÚKL: 0203865

Liek

Liek Vicks SymptoMed classic obsahuje paracetamol, ktorý znižuje horúčku a uľavuje od bolesti, a fenylefrín, ktorý znižuje opuch nosovej sliznice a uvoľňuje tak upchatý nos. Ako ho brať? Užívajte 1 sáčok podľa potreby. Obsah Celý popis produktu

5,69 €

5,19 € bez DPH

skladom

Pri nákupe nad 100 € DOPRAVA ZADARMO

Popis produktu
Popis

Liek Vicks SymptoMed classic obsahuje paracetamol, ktorý znižuje horúčku a uľavuje od bolesti, a fenylefrín, ktorý znižuje opuch nosovej sliznice a uvoľňuje tak upchatý nos.

Ako ho brať?

Užívajte 1 sáčok podľa potreby. Obsah sáčku rozpustite v malej pohári (125 ml) horúcej vody, miešajte, než sa prášok rozpustí, a vypite. Interval medzi jednotlivými dávkami musí byť minimálne 4-6 hodín, maximálna denná dávka sú 4 vrecká. Bez súhlasu lekára neužívajte liek dlhšie ako 3 dni. Prípravok Vicks SymptoMed classic užívajte len v prípade, že prechladnutie či chrípku sprevádza upchatý nos. Netrpíte ak upchatým nosom, mali by ste užívať jednozložkový prípravok obsahujúci iba paracetamol.

Ďalej by Vás mohlo zaujímať, že sa počas liečby s Vicks SymptoMed classic nesmiete konzumovať alkohol. O užívaní prípravku Vicks SymptoMed classic sa musíte poradiť s lekárom, ak trpíte inými ochoreniami, napríklad máte vysoký krvný tlak, ochorenia srdca, prostaty, pečene alebo obličiek, trpíte cukrovkou, astmou, chudokrvnosťou alebo užívate iné lieky. Neužívajte súčasne iné lieky s obsahom paracetamolu a fenylefrínu, napríklad vo forme nosných kvapiek alebo spreja. Prípravok Vicks SymptoMed classic neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte.

Čo obsahuje?

Paracetamolum 500 mg a Phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg (zodpovedá 10 mg phenylephrinum) v 1 vrecúšku. Ďalej pomocné látky kyselinu askorbovú, sacharóza, aspartám (E 951), citrónovej aróma (obsahuje prírodné citrónovej silice a prírodné a prírodne identické aromatické látky, maltodextrín, manitol (E 421), glukonolakton, arabská guma, sorbitol (E 420), koloidný oxid kremičitý a tokoferol-alfa (E 307)), sodná soľ sacharínu, koloidný oxid kremičitý, kyselinu citrónovú a dihydrát sodný.

Obdobné produkty

Akce
-8%
Bromhexin 12 BC sol.1x30ml

Bromhexin 12 BC sol.1x30ml

Liek
3,33 €
3,06 €

skladom

Liek sa užíva na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané tvorbou hustého, väzkého hlienu.

Akce
Robitussin Junior suchý dráždivý kašeľ, por.sir.100ml/75ml

Robitussin Junior suchý dráždivý kašeľ, por.sir.100ml/75ml

Liek
4,33 €

skladom

Robitussin Junior je liek proti kašľu, ktorý zmierňuje a tlmí suchý, neustupujúci kašeľ.

Vincentka Sirup s skorocelom a materinou dúškou 200ml

Vincentka Sirup s skorocelom a materinou dúškou 200ml

Potravinový doplnok
2,36 €

skladom

Vincentka sirup je prípravok s obsahom rastlinných extraktov z skorocelu a materinej dúšky v kombinácii s prírodnou liečivou minerálnou vodou Vincentka.

Akce
Robitussin Antitussi.suchý kaš.por.sir.100ml / 150ml

Robitussin Antitussi.suchý kaš.por.sir.100ml / 150ml

Liek
4,64 €

skladom

Robitussin Antitussicum je liek proti kašľu, ktorý zmierňuje a tlmí suchý, neustupujúci kašeľ.

Aspecton Junior Sirup pri suchom a dráždivom kašli 100ml

Aspecton Junior Sirup pri suchom a dráždivom kašli 100ml

Potravinový doplnok
6,85 €

skladom

Aspecton Junior Sirup pri suchom a dráždivom kašli sa používa pri podráždenie slizníc ústnej dutiny a hrdla a s ním spojenom suchom, dráždivom kašli.

Akce
-5%
Herbisland sirup 150ml

Herbisland sirup 150ml

Liek
3,91 €
3,68 €

skladom

Sirup Herisland je tradičný rastlinný prípravok, ktorý obsahuje výťažok z islandského lišajníka. Islandský lišajník podporuje normálne funkcie horných dýchacích dýchacích.Balení obsahuje 150 ml.Není určené pre deti do 1 roku.Dávkování a spôsob užitíDospělí a mladiství od 16 rokov môžu užívať 15 ml (3 lyžičky) sirupu 4x denně.Děti vo veku 10 až 16 rokov môžu užívať 10 ml (2 lyžičky) sirupu 4x denně.Děti vo veku 4 až 10 rokov môžu užívať 5 ml (1 lyžička) sirupu 4x denně.Děti vo veku 1 až 4 roky môžu užívať 2,5 ml (1/2 lyžičky) sirupu 4x denne.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz