Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

EAN: 8594058231209

Kód SÚKL: 0124137

Novinka

Liek

Liek Ibuprofen 400 mg Galmed sa užíva napr. Pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, pri bolesti svalov a kĺbov sprevádzajúcich chrípkové ochorenia, pri poraneniach mäkkých tkanív ako je pomliaždenie a vyvrtnutie. Celý popis produktu

3.42 €

3.1 € bez DPH

skladom

Pri nákupe nad 100 € DOPRAVA ZADARMO

Popis produktu
Popis

Liek Ibuprofen 400 mg Galmed sa užíva napr. Pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, pri bolesti svalov a kĺbov sprevádzajúcich chrípkové ochorenia, pri poraneniach mäkkých tkanív ako je pomliaždenie a vyvrtnutie.

Ďalej sa Ibuprofen 400 mg Galmed užíva pri horúčkovitých stavoch pri chrípkových ochoreniach a ako doplnková liečba horúčkovitých stavov pri iných ochoreniach.

V prípade zápalových a degeneratívnych ochorení kĺbov a chrbtice (artritída) a chrbtice alebo mäkkých tkanív pohybového ústrojenstva sprevádzaných bolestivosťou, začervenaním, opuchom a stuhnutosťou kĺbov sa liek používa iba na odporúčanie lekára.

Prípravok je vzhľadom na množstvo liečiva v jednej tablete určený pre dospelých a dospievajúcich nad 12 rokov. Pre deti vo veku 6-12 rokov je vhodný liek s obsahom 200 mg ibuprofénu, deťom do 6 rokov je určený ibuprofén v suspenzii.

Obdobné produkty

Apotheke Detský čaj BIO, prechladnutie, 20x1.5g n.s.

Apotheke Detský čaj BIO, prechladnutie, 20x1.5g n.s.

Potravinový doplnok
1.51 €

skladom

Táto vyvážená bylinná zmes sa používa v období výskytu chorôb z nachladnutia

Novinka
Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Liek
3.42 €

skladom

Liek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje účinnú látku ibuprofén, ktorá patrí do skupiny tzv. Nesteroidných protizápalových liečiv. Zabraňuje tvorbe tkanivových látok, tzv. Prostaglandínov, ktoré sú zodpovedné za vznik bolesti a zápalu a uvoľňujú sa v mieste poškodenia tkaniva.

Akce
-9%
SInex Vicks aloe eukal 0,5mg / ml nas spr 1x15ml / 7,5

SInex Vicks aloe eukal 0,5mg / ml nas spr 1x15ml / 7,5

Liek
3.38 €
3.07 €

skladom

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus, nosový sprej sa používa na miestnu zmiernenie príznakov upchatého nosa spojeného s nádchou alebo zápalom nosových dutín. Účinok prípravku nastupuje za niekoľko minút a pretrváva 6-8 hodín. Čítajte pozorne príbalový leták.

Akce
Aspirín C por.tbl.eff.20

Aspirín C por.tbl.eff.20

Liek
6.44 €

skladom

Aspirín C pomáha pri prechladnutí a prejavoch chrípky znížením teploty a úľavou od bolesti.

Sanorin Aqua NATURA 20 ml

Sanorin Aqua NATURA 20 ml

Zdravotná pomôcka
5.01 €

skladom

Sanorin Aqua Natura je roztok soli s obsahom propolisu, materinej dúšky a eukalyptu. Tento zdravotnícky prostriedok je určený na použitie pri chorobných stavoch sprevádzaných sekréciou z nosa. Pomáha znížiť opuch nosovej sliznice pri jej zápalu a je vhodným doplnkom pri liečbe dekongesčným kvapkami.

Akce
-9%
Quixx nosový sprej 30ml

Quixx nosový sprej 30ml

5.08 €
4.62 €

skladom

Quixx, nosný spray je prírodná morská voda z Atlantického oceánu (z okolia St. Malo, Francúzsko) pomáha obnoviť funkcie nosa a zlepšuje dýchanie nosom.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz